İSMAİL KURAL SAPAK TERMİNALE GÖNDERİLDİ

İSMAİL KURAL SAPAK TERMİNALE GÖNDERİLDİ

15 Mayıs 2019 Çarşamba Bu haber 7618 kez okundu.

 Cüneyt Yemenici’nin Özel Kalem Müdürlüğünü yapan İsmail Kural’ın görev yeri değişti.

31 mart seçimleri sonrası belediye başkanı seçilen Okan Yanmaz tarafından özel kalem müdürlüğünden alınan Kural’ın yeni görev yeri belli oldu.

Eski Özel Kalem Müdürü İsmail Kural, Akçakoca sapağındaki  Şehirlerarası Otobüs terminalinde bulunan belediyeye ait Bilet Satış Ofisinde, müşterilere bilet kesecek. Alınan bilgiye göre, Kural’ın yeni görev yerinde mesaiye başladığı bildirildi.

2014 belediye başkanlığı seçimleri sonrası Cüneyt Yemenici’nin özel kalem müdürü olan İsmail Kural, 5 yıl boyunca Yemenici’nin sağ kolu olarak görev yapmıştı. Akçakoca kamuoyu tarafından sıkça eleştirilmişti.

Haber Hakkında ki Düşünceleriniz ?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Akcakocatv.com sorumlu değildir.

Adınız*
Yorumunuz*

Belediye Pers. - 22.05.2019
Okan Başkan Özel Kalem müdürlüğü için kabul eder ise Şeref bey i görevlendir rahat et. ne size laf gelir ne de kul hakkı yer. Belediye de ki birimler de rahat eder.

Osmaniyeli - 16.05.2019
Bir önceki dönem Fikret beyin özel kalem müdürüne her gittiğimizde bizi ağırlar işimizi birimlerde başkan olmadan hallederdi. Çok kez bir akp li olarak bu şaşkınlığımı dile getirmiştim. Hatta iş konusunda bile parti ayrımı yapmadan yardımcı olmuştu sağolsun. Ancak kendi partimizin döneminde bu muameleyi göremedik. Bunu dile getirmemize ve örnek göstermemize rağmen dinlenmedik. Okan Başkana çağrı Yavuz Şeref bey i bu göreve getir.

Yusuf Bayrak - 16.05.2019
İsmail eğitimci kişiliğini maalesef verilen görev ile kaybetti. Eline yüzüne bulaştırdı. Kendine zarar verdiği gibi Cüneyt Başkana da çok büyük zararlar verdi. Belediye de kalması bile hata. Azıcık gururu varsa cüneyt başkanla geldi cüneyt başkanla ayrılırdı. ama bala banılan parmak tatlı olur...........

Yukarı Mahalle - 16.05.2019
Yazık . İnsanlar ne oldum delisi olunca böyle oluyor. Hata onu o göreve getirende. Albayrak dönemindeki Özel Kalem müdürü Şeref kadar olamadılar. gelen gideni aratır diye boşuna dememişler.

Ahmet Deniz - 16.05.2019
Yazık Olmuş diyecem ama diyemiyorum. kendi eden kendi bulur. ne oldum delisi olmuştu. Tavrı, Tecrübesizliği, kibiri ve bolca hataları ile Cüneyt Başkana kaybettirenlerin başında geldi.

BYS81 - 16.05.2019
İsmail Kurak kardeşime üzüldüm. Ancak ' Rüzgar Eken Fırtına Biçer ' sözünden de feyz alamamış olacak ki kendisine davranışlarının hatalı olduğu söylendiğinde bile kibirle tersliyordu. Bir önceki dönemden Selef i olan Fikret Albayrak döneminde Akçakoca Belediyesinin Özel Kalem Müdürü ve Başkanın Danışmanı olan Yavuz Şeref'in bilgi, birikim, davranış ve duruşundan azıcık ders alsa bugün bu muameleye maruz kalmazdı.

Halk - 5/15/2019
Olu okulda babam baskan diyip geziyordu simdi ne diyecek otobus terminalinde bilet mi kesiyor diyecek yazik biraz gurur ben onun yerinde olsam baskanla geldim baskanla giderdim bilet kesmeyi kabul etmezdim düsmez kalkmaz bir allah

DAHA ÖNCEKİ GİBİ GERİ DÖNER - 15.05.2019
ESKİ DESTEK MÜDÜRÜ DE BİLET KESECEKTİ... BELEDİYEYE DÖNDÜ... YAKINDA VEKİL MÜDÜR OLUR...

Ad Soyad Giriniz... - 15.05.2019
Yakışır çok abartıldı sanki başkan gibi davrandı.Etme bulma dünyası

HASAN - 5/15/2019
Ne ekersen onu bicersin İsmailll
 • Nakdi yardımların ödeme günü belli oldu
 • Okul Öncesi Eğitimde İlk 8'deyiz
 • İşsizlere 601 TL Para Yardımı! İşte ayrıntılar...
 • Diyanet-sen Akçakocalı İhtiyaç sahibi aileye sahip çıktı
 • Sağlık Bakanı Düzce için ne dedi?
 • Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlandı
 • Sepaş Enerji’den Taksit İmkanı
 • Sürücü Park Halindeki Otomobilin Altına Girdi
 • Ölüm nedeninde ilk sıra... Dolaşım Sistemi Hastalıkları...
 • AK Parti'nin oy oranı düşmeye devam ediyor, DEVA Partisi ikiye katlandı