Uğurlu İlköğretim Okulunun ihtiyaçları karşılandı

Uğurlu İlköğretim Okulunun ihtiyaçları karşılandı

18 Ekim 2019 Cuma Bu haber 961 kez okundu.

 Okulun bütün ihtiyaçları Akçakocalı İşadamlarından karşılandı. 18 temmuz sel felaketinde büyük hasar gören Uğurlu İlköğretim Okulunun ihtiyaçları, Akçakoca Ticaret Odası tarafından karşılandı.

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yapan TSO Başkanı Mehmet Pazvant, “ selden zarar gören Uğurlu İlköğretim Okulunun  çevre düzenlemesi ve okul ihtiyaçları Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası tarafından giderildiğini söyledi.

Tespiti yapılan ihtiyaçlar kapsamında okulun bahçe sundurması, öğrenciler için kıyafet, oyuncak ve eğitim için gerekli olan spor malzemeleri,

Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz ilçe Milli eğitim Müdürü Ömer Ezer , İlçe Sağlık Müdürü Numan Çabuk ve TSO Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen törenle bugün teslim edildi.

ÇINAR BORU PROFİL A.Ş. DESTEK VERDİ

Konuya ilişkin açıklama yapan Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet N. Pazvant

“Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitime büyük önem vermekteyiz. Zaman zaman ilçemizdeki okullarımızda tespit ettiğimiz eksiklerimizi, Odamızın gücü doğrultusunda tamamlamaya çalışmaktayız. Bu sene malum İlçemizde yaşanan sel felaketi sonrası zarar gören Uğurlu İlköğretim okulumuzun eksiklerini tamamlamaya çalıştık. Odamız üyesi Çınar Boru Profil A.Ş. ‘ nin de desteği ile okulumuzun sundurmasını ve selde kaybolan spor malzemelerinin tamamı Odamız tarafından karşılanarak öğrencilerimizin 2019-2020 eğitim ve öğretim yılını tamamlayabilmeleri için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Ayrıca eğitim yardımları konusunda olsun diğer yardımlarda zaman zaman üyelerimizin desteğine ihtiyaç duyduğumuz vakitlerde desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize de ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım ” şeklinde konuştu.

Akabinde TSO Başkanı Mehmet N. Pazvant tarafından öğrencilere ikramda bulunuldu.

Haber Hakkında ki Düşünceleriniz ?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Akcakocatv.com sorumlu değildir.

Adınız*
Yorumunuz*
  • Araçların ulaşamadığı yangınlara tanklı müdahale dönemi...
  • Mustafa Yeneroğlu: Demokratik blok gerek
  • KİŞİYE ÖZEL TASARIM YAPILABİLİYOR
  • Korkutan kaza...
  • Hem Tarihi Yaşadılar, Hem Kitap Okudular
  • Ticari araç sahipleri ve sürücüleri, bu haber sizin için...
  • İki sendika başkanının maaş farkları dudak uçuklattı
  • KYK burs sonuçları açıklandı TIKLA ÖĞREN...
  • Başkan Yanmaz taksici esnafını ziyaret etti
  • Başkan Yanmaz ve Emniyet Müdürü Ünsal buluştu