PLAJ KUM TEMİZLEME MAKİNESİ ALINDI...

PLAJ KUM TEMİZLEME MAKİNESİ ALINDI...

30 Ekim 2019 Çarşamba Bu haber 499 kez okundu.

Düzce İl Özel İdaresi araç parkurna 70 yeni araç dahil edildi. Alınan araçlar arasında bir adet kum temizleme makienside var.

 Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı'nın koordinesinde İl Özel İdaresi makina parkına onlarca araç dahil edildi. Son olarak Özel idare bünyesine, 1 adet kanal kazıcı, 1 Adet ekskavatör ve 1 adet plaj kumu temizleme makinası Çevre ve Şehircilik Bakanlığı hibesi ile satın alındı.

 Düzce İl Özel İdaresi araç parkuru her geçen gün genişliyor. Filoya son üç yıl içerisinde Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı koordinesinde 70 araç  dahil edildi. Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada; "İl Özel idaresi makine parkına 1 adet kanal kazıcı, 1 adet ekskavatör ve 1 adet plaj kumu temizleme makinesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı hibesi ile satın alındı.  Yine Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından İl Özel İdaresine yapılan nakdi yardım ile 1 adet vidanjör ve 1 adet arazözün alım işlemleri tamamlanmış olup, araçların üst yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra makine parkına dahil edilecektir. Yenilenen makine parkı ile ilimize en iyi şekilde hizmet verilmesi için çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir" denildi.

70 ARAÇ KAZANDIRILDI

Valilik tarafından yapılan açıklamada son 3 yıl içerisinde İl Özel idaresiye 70 araç kazandırıldığı belirtilirek; "Üç yıl içerisinde,  Düzce İl Özel İdaresi parkına 20 adet damperli kamyon, 5 adet kanal kazıcı, 3 adet yükleyici loder, 6 adet greyder, 4 adet ekskavatör, 7 adet çöp kamyonu,1 adet vidanjör, 1adet arazöz, 1 adet dozer, 3 adet 4x4 pikap, 2 adet asfalt serme makinesi finişer, 2 adet demir bandajlı silindir, 4 adet toprak silindiri, 2 adet çekici, 3 adet low-bed, 1 adet yol çizgi aracı, 1 adet servis aracı (minibüs), 2 adet tuz serme makinesi, 2 adet roley tank olmak üzere toplamda 70 adet ekipman satın alınarak İl Özel İdaresi makine parkına dahil edildi" ifadeleri kullanıldı.

Haber Hakkında ki Düşünceleriniz ?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Akcakocatv.com sorumlu değildir.

Adınız*
Yorumunuz*
  • Ankara kulislerinden bomba iddia: Bahçeli koltuğunu Soylu'ya mı devredecek?
  • Kurtulmuş'tan AKP'li vekillere: 'Erdoğan rüzgârıyla oy alma bitti'
  • ‘Utanmaz Adam’ ve bizi en çok soyan 20 şirket
  • “Şehir Ağaçları Kontrole Muhtaçtır”
  • Nurullah Çelebi deneyimlerini anlattı
  • Bugün Başlıyor...
  • AK Parti kadrolarında istifa furyasının arkasında iç hesaplaşma mı var?
  • Piyasa Değeri 35 Milyon Lira..5 Şahıs Adliyeye Sevk Edildi
  • FARUK ÖZLÜ BRİFİNG VERDİ
  • 39 İŞYERİ OSB'YE KAZANDIRILACAK