DEVLET HASTANESİNDE SKANDAL!

DEVLET HASTANESİNDE SKANDAL!

15 Kasım 2019 Cuma Bu haber 5374 kez okundu.

 Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın eşi Nursen Yanmaz’a, Akçakoca Devlet hastanesinde terbiyesizlik. Yanında getirmeyi unuttuğu reçetesini evine gidip getiren bayan Yanmaz,  iğne yapmayan görevli hemşireden şikayetçi oldu.

Dün gece, devam eden tedavisi için Akçakoca Devlet hastanesi acil servisine iğne olmaya giden  Başkan eşi  Nursen Yanmaz, reçetesini  evde unuttuğu için görevli  hemşire tarafından  iğnesi yapılmadı.

Akçakoca Belediye Başkanı eşi olarak hiç bir  imtiyaz istemeyen Nursen Yanmaz, yanında getirmeyi unuttuğu  reçetesini almak için eve giderek tekrar hastaneye geldi. İğne odasındag görevli hemşirenin saygısız davranışlarıyla karşı karşıya kalan Nursen Yanmaz ile görevli personel arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın uzaması üzerine devreye hastane polisi girdi.

Gelen hastalara kötü davranan nöbetçi hemşirenin agresif tavırlarından rahatsız olan Nursen Yanmaz, personel hakkında şikayetçi oldu.

Hastanede yaşanan skandalın çok yönlü soruşturulduğu öğrenildi.

Haber Hakkında ki Düşünceleriniz ?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Akcakocatv.com sorumlu değildir.

Adınız*
Yorumunuz*

GERÇEKÇİ BİR VATANDAŞ... - 21.11.2019
SAYGISIZLIK DEĞİL HEMŞİRE GÖREVİNİ YAPMIŞTIR. KURAL DENEN BİRŞEY VARDIR. KURALLAR HERKES İÇİN GEÇERLİDİR İSTERSE BELEDİYE BAŞKANININ EŞİ OLSUN...

GERÇEKÇİ BİR VATANDAŞ... - 21.11.2019
SKANDAL DEĞİL HEMŞİRE GÖREVİNİ YAPMIŞTIR.... RUMUZ:KARAKAPÇUK

Ad Soyad Giriniz... - 17.11.2019
Akçakoca TV yetkilileri 19 yorum yapılmış neden yayınlamıyorsunuz.Nerede kaldı sizin tarafsızlığınız.Menfaat dünyası olsa gerek

Hasan - 11/16/2019
Yasa herkes için eşittir. Başkanın hanımı olmak ayrıcalıklı hizmet istemeyi gerektirmez. Terbiyesizlik, sağlık görevlilerimize yapılmıştır.

akçakocalı - 15.11.2019
verilen mevkinin kötüye kullanılıp, şikayetin meziyet sayıldığı bir Akçakoca düşünün.. vay halimize.. şikayet edenin mi yoksa edilenin mi yargılanması gerektiği bence sorgulanmalı..tabii tarafsız ve objektif olacaksa..

Nuriye Odabaş - 11/15/2019
Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ya SKANDAL derken ..Nöbetçi .Hemsire olması gerekeni yapmış ,prasoduru uygulamış ne yapsaydı yani sırf başkanın eşi diye yanlış olanimi yapmalıydı?Nurşen hanım da eski bir hemsiredir kendisi nöbetçi olsaydı aynı şekilde başka bir hastada reçetesiz enjeksiyonu yaptirmak istese yapar mıydı?Mağduru oynamayın Nurşen hanım aksine hemşire arkadaşa görevini doğru yaptığı için teşekkür edin...

karadeniz - 15.11.2019
Terbiyesizler hepsi
 • Nakdi yardımların ödeme günü belli oldu
 • Okul Öncesi Eğitimde İlk 8'deyiz
 • İşsizlere 601 TL Para Yardımı! İşte ayrıntılar...
 • Diyanet-sen Akçakocalı İhtiyaç sahibi aileye sahip çıktı
 • Sağlık Bakanı Düzce için ne dedi?
 • Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlandı
 • Sepaş Enerji’den Taksit İmkanı
 • Sürücü Park Halindeki Otomobilin Altına Girdi
 • Ölüm nedeninde ilk sıra... Dolaşım Sistemi Hastalıkları...
 • AK Parti'nin oy oranı düşmeye devam ediyor, DEVA Partisi ikiye katlandı