Hayat Oxijenle Başlar!

Hayat Oxijenle Başlar!

22 Şubat 2020 Cumartesi Bu haber 637 kez okundu.

 2019 yılı Şubat ayında, internet üzerinden yayın hayatına başlayan Oxijen Tv. bir yılı geride bıraktı. Oxijen Medya Grubu bünyesinde yayın hayatında yer alan Oxijen Tv, binlerce habere, siyasi, sosyal, belgesel, spor alanında onlarca programa imza attı. Oxijen Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Cingirt doğru, hızlı ve yaygın habercilik anlayışı ile hareket ettiklerini belirtti.

 Oxijen.Tv adresi üzerinden yapılan yayında, güncel haberlerin yanı sıra, programlar da yer alıyor. Sitenin Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Cingirt sitenin video portal anlayışı ile hazırlandığını belirterek, ‘özel haber’ statüsünde haber ve yorumlara öncelik verdiklerini açıkladı. Toplumun, doğru ve hızlı bilgilendirilmesini amaçladıklarını vurgulayan Cingirt yayıncılık ilkeleri konusunda şu bilgileri verdi “ Her şeyden önce bireylerin menfaatlerini ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Topluma hizmet sunan resmi ve özel kurumlardan sivil toplum kuruluşlarına kadar tüm birimlerin halkla iletişimlerine aracılık ediyoruz. Klasik bir tabirle, hizmet sunanlarla, hizmet alanlar arasında talepler ve sorunlar açısından köprü işlevi görüyoruz”

Programlar ile de kamuoyunu bilgilendirmeye ve halkın nabzını tutmayı hedeflediklerini ifade eden Cingirt bu konuda da şu görüşlere yer verdi “  Özellikle canlı yayınlara önem veriyoruz. Hafta içi her sabah Atilla Gösterişli ile haber yorumlarıyla güne başlıyoruz. Akşam bülteninde Ahmet Soyer Tekin ile ana haberleri veriyoruz. Düzcespor’un hem iç hem dış maçlarını Emrah Tuzcu’nun anlatımıyla sosyal medya hesaplarımızdan naklen aktarıyoruz. Haftanın gündemini, sokak röportajlarını Meral Yılmaz, Gürkan İpek ile veriyoruz. Köylerimizi ve yemek kültürlerimizi tanıtan belgesel tadında programlarımızı sunuyoruz. Çok sıklıkla özel canlı yayın ve programlarımız oluyor. Yayın danışmanımız Sefa Sürücü bu alanda bize ciddi katkılar sunuyor, yönlendirme yapıyor. Reji masasında Tugay Bektaş konusunda birikimli biri. Her gün video haberlerimizi hazırlayan ve seslendiren Meral Yılmaz Selin Akın ve Merve Özdemir ile Spor haberlerinde Hüseyin Akçay, Murat Aydın ve Mertcan Keleş bu kulvarın deneyimli isimlerinden.”

Yaygın ve hızlı yayıncılığı esas aldıklarını vurgulayan Cingirt, haber ve program türlerinin sayısını artıracaklarını belirtti ve “ Öncelikle, kamuoyunda yaptığımız anket ve araştırmalara göre program türlerini belirliyoruz. Bizim için halkın beklentileri ve istekleri çok önemlidir. Sonuçta halka hizmet sunuyoruz. Bu konuda da iyi bir iletişim kurduğumuza inanıyorum. Stüdyolarımız dışında dış mekan çekimlerini ve programlarına da yer veriyoruz, bunları daha da artıracağız’  dedi.

Haber Hakkında ki Düşünceleriniz ?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Akcakocatv.com sorumlu değildir.

Adınız*
Yorumunuz*
 • Bakan Koca 18 şehri açıkladı. Düzce'de var
 • Koronayla mücadelede kritik tarih 12 Nisan
 • KORONAVİRÜS İLAÇLARI SGK ÖDEME LİSTESİNE ALINDI
 • 4 ev alev alev yandı
 • Bedava sigara vermeyince marketin camlarını kırdı
 • CUMHURBAŞKANINA SESLENDİ
 • Diyanet'ten koronalı cenaze işlemleriyle ilgili karar
 • KYK kredi borçlarına indirim ve ertelemeyi öngören madde, torba yasa taslağına eklendi
 • Keleş Ailesinin Acı Günü
 • Lokale baskına giden polise, 175. yıl sürprizi